€ 0,45 p/m

0900-9556

ma t/m vr 09:00 - 22:00, za-zo en feestdagen 10:00 - 16:00

Inloggen
Gebruikersnaam
Wachtwoord
Wachtwoord vergeten?

Nieuw bij vliegtickets.nl?
Meld je aan!

SeaWorld Orlando

starstarstarstarstar

(Er is nog niet gestemd)

SeaWorld Orlando
Hoewel dit oceanisch themapark geen donder en bliksem biedt zoals Disney en Universal dat doen, is het toch minstens een bezoek van enkele uren of langer waard. En u ontdekt dat u er ongemerkt nog wat van opsteekt ook. En u ontdekt dat u er ongemerkt nog wat van opsteekt ook.

Nadat u zich een weg hebt gebaand naar het tolplein kunt u uw auto kwijt en neemt een tram u mee naar een dorpje aan zee waar u bij een van de drie kiosken een kaartje kunt kopen. Eenmaal binnen, ga dan naar de informatiebalie voor een plattegrond en een programmaboekje. Bekijk op uw gemak wanneer de shows beginnen en plan uw dag. Houd er rekening mee dat SeaWorld zo is aangelegd dat u af en toe terug moet; de belangrijkste bezienswaardigheden zijn geen attracties waar u in kunt, maar shows. Na iedere show hebt u zo'n tien tot vijftien minuten om naar de volgende voorstellingsplaats te gaan. U kunt het beste tegen de klok in door het park gaan.

In het park

"Deze attractie, genoemd naar het onderwatermonster dat door Poseidon in een kooi was opgesloten, is de snelste, hoogste en langste baan in Orlando."
Begin bij de interpretatie van het park van Key West, waar straatartiesten voor het vermaak zorgen en plekken zijn waar u pijlstaartroggen en dolfijnen kunt voeren en aanraken. Manatees: The Last Generation is een vrij rustige voorstelling en de moeite waard al was het alleen maar om een zeekoe te zien.

Indrukwekkender is de 30 minuten durende show in Key West Dolphin Stadium. Het thema verandert regelmatig, maar de kunstjes (springen, duiken, spetteren enz.) blijven hetzelfde. Journey to Atlantis is een waterglijbaan gebaseerd op het gevecht tussen Hermes en Allura. Het is leuk als u niet te lang hoeft te wachten; anders valt het wellicht wat tegen door het gebrek aan steile afdalingen. Waarschuwing: u wordt nat. Is het niet tijdens het afglijden, dan wel door een waterkanon dat op u wordt gericht als u langs komt.

SeaWorlds tweede achtbaan, Kraken, is in het voorjaar van 2000 geopend. Deze attractie, genoemd naar het onderwatermonster dat door Poseidon in een kooi was opgesloten, is de snelste (105 kilometer per uur), hoogste (46 m) en langste (1275 m) baan in Orlando. U gaat zevenmaal over de kop - zo maakt u een Cobra-rol, gewichtloosheidsrol, verticale lussen en horizontale spinnen.

Loop voorbij Penguin Encounter en Pacific Point Preserve (tenzij u van pinguins en zeehonden houdt). De show bij Sea Lion and Otter Stadium is leuk. Zorg dat u er vroeg bij bent zodat u ook de uitstekende voorprogramma's met de mimespelers kunt meemaken. Inmiddels hebt u waarschijnlijk bijna het halve park gezien. Hebt u weinig tijd, vergeet dan Terrors of the Deep en ga rechtstreeks naar Cirque de la Mer (Circus van de zee) bij het Nautilus Theater. Het is een bijzonder amusante 30 minuten durende komische en acrobatische voorstelling, een beetje gebaseerd op de Zuid-Amerikaanse muziek en folklore.

Het volgende onderdeel kunt u overslaan zonder dat u veel mist, of u kunt erheen gaan als u toch ruim in uw tijd zit. U kunt gratis bier proeven in Anheuser-Busch Hospitality Center en de beroemde Clydesdale-paarden bekijken in de stallen, waarna u verder gaat naar Arcade (spelletjes), Shamu's Splash Attack (een waterballongevecht) en Shamu's Happy Harbor. Bent u met kinderen, dan moet u hier stoppen. Deze wirwar van netten, tunnels en touwen houden uw kinderen bezig tot lang nadat u weer terug in uw hotel bent.

Loop hierna Shamu Stadium voorbij en ga richting Atlantis Bayside Stadium, waar skiërs op het water doen waar olympische turn(st)ers het op het droge moeilijk mee hebben. Wat ze presteren op het gebied van kracht, vaardigheid en coördinatie is buitengewoon. Ga hiervandaan terug naar Shamu Stadium en probeer de laatste show. Shamu Rocks America mee te pakken, een luidruchtige, energieke afsluiting van de dag. De eerste veertien rijen vormen de 'spetterzone'. Met zijn enorme staartvin gooit Shamu zijn gasten kletsnat.

Beste tips

  • Het Hawaiiaanse 'Aloha Luau'staat borg voor een uitstekende show gecombineerd met een eenvoudige maaltijd. Het is wat afgezaagd, maar misschien houdt u van de leis van koraalschelpen en vindt u het leuk de hoela te dansen met professionele danseressen.
  • Discovery Cove, naast SeaWorld Orlando, bestaat uit aangelegde koraalriffen, onderwaterruïnes, tropische rivieren en schitterende witte zandstranden. De grote publiekstrekker is dat u er kunt zwemmen en spelen met tuimelaars.
  • Bent u met kinderen, dan moet u wel naar Splash Attack. Neem dus bad - kleding en handdoeken mee.
  • Draag geen hoge hakken of sandalen want uw voeten kunnen nat worden tijdens de ritten door het water. Voor uw gemak en veiligheid kunt u het beste sportschoenen dragen.

Wat vind jij van "SeaWorld Orlando"?

* Verplicht
  • * Naam
  • Beoordeling
  • * Bericht
  • * Typ de tekens die in de afbeelding worden weergegeven

Extra voordeel bij uw boeking

Privacy statement| Voorwaarden| Thuiswinkelvoorwaarden | Disclaimer | www.vliegtickets.be

Copyright © 2001 - 2012 Vliegtickets.nl - Vlieg vrolijk!